PL EN

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem, certyfikatami Ministra Finansów - dlatego jesteśmy solidnym partnerem.

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska:

  • prowadzenie pełnej księgowości,
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, sprawozdań do GUS,
  • weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • bieżąca obsługa klienta.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy księgowej (mile widziane w biurze rachunkowym),
  • znajomości przepisów podatkowych,
  • dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym i ciekawym zespole,
  • świetne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • rozwój zawodowy i udział w wielu szkoleniach,
  • dofinansowanie do nauki języka obcego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres praca@trames.pl.

Informujemy, że Administratorem danych jest Trames Sp.J. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Monte Cassino 24. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Potrzebujesz
więcej informacji?
Napisz do nas!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania.

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź treść wiadomości